HÍRLEVÉL FELÍRATKOZÁS:
Több Lidl, kevesebb Spar - ezekben a boltokban vásárolhat most vasárnap | Dátum: 2015.06.18. |
Az alábbi cikk kizárólag az aktuális vasárnap (2015. július 21.) nyitva lévő boltokra vonatkozott, a cikkben szereplő információk később elavultak lehetnek. A Mindenár.hu minden héten összegyűjti a nyitva lévő boltokat, az erről szóló friss összeállítást a Mindenár.hu oldalán, ezen a linken találhatóak. A Lidl emelte a tétet, a Spar és a CBA is sok bolttal készült a július 21-i vasárnapra. A Mindenár.hu ezúttal is csokorba szedte a boltokat, amelyek jelentős része erre a célra készített térképen is látható. Ha a boltláncok legfontosabb heti akciós termékeinek árára kíváncsi, nézze meg a Mindenár.hu főoldalát. A felső sorban az áruházak logójára kattintva jönnek elő az adott áruház akciós termékei, amelyek között - a bal oszlopban található felsorolás alapján - kategóriánként is lehet keresgélni. Több Lidl lesz nyitva Az elmúlt hetekben a Lidl két-két nyitott bolttal vágott neki a vasárnapoknak, de most három üzlet is nyitva lesz. A következő Lidl-egységek lesznek elérhetőek most vasárnap:
Valamennyi Lidl-egység reggel 7 órától este 9 óráig lesz nyitva.
A Spar kevesebb boltot nyit ki A Spar az előző vasárnap 13 boltját tette elérhetővé, most vasárnap azonban csak tíz üzlete lesz kivétel a boltzár alól. Emellett az OMV-kutakon lévő Spar Expresszek is nyitva tartanak. (Utóbbiakat a többi nyitva tartó bolttal együtt megtalálja a térképünkön.) A június 21-én vasárnap nyitva lévő Spar-egységek listája:
Megszokott forgatókönyv a CBA-tól A CBA több ezer boltjából sok nyitva lesz, a konkrét üzletekre a boltlánc üzletkeresőjében tucat üzlet lesz nyitva most vasárnap, közülük néhányról pontos információt is ad a cég.
Ahogy a CBA-nak, úgy a Reálnak és a Coopnak is sok üzlete lesz nyitva június 21-én vasárnap. A reálos boltok listáját itt találhatja meg. A coopos boltok között itt keresgélhet, sok üzletnél a nyitvatartási idő nem szerepel az információk között. A társaság azt javasolja, hogy a vásárlók indulás előtt érdeklődjenek például telefonon, hogy valóban nyitva van-e az adott egység. A budapesti Mannák is elérhetőek A Budapesten több éjjel-nappali boltot működtető Manna-hálózat sok boltja nyitva volt az elmúlt vasárnapokon. Bár a Manna Facebook-oldalán korábban megjelenített, vasárnap is nyitva tartó boltokat felsoroló lista ezen a héten nem volt elérhető, jó eséllyel nyitva lesz a Vámház körúton, a Baross utcában, a Podmaniczky utcában és a Teréz körúton lévő üzlet. A többi nagy boltlánc, az Aldi, az Auchan, a Penny Market nem tett közzé a honlapján olyan információt, amely szerint bármelyik boltjuk kivétel lenne most vasárnap a boltzár alól. Két Tesco és két Fresh Corner Hetekkel ezelőtt a Mol is elindította üzletláncát: a kutakon kialakított Fresh Corner-üzletekben mindennapos termékeket - például lisztet, cukrot, étolajat - is lehet kapni. Eddig két üzlet nyílt meg, de folyamatosan bővül a hálózat. A következő Mol-boltok lesznek nyitva:
A Tesco több mint 200 áruházából vasárnaponként két üzlet elérhető, mert ezeket a saját benzinkútjain a Shell működteti. A következő Tesco Expresszek lesznek nyitva:
(A felsorolás kizárólag a június 21-én nyitva lévő boltokra vonatkozik, ezzel együtt vannak olyan boltok is a listán, amelyek a következő hónapokban is nyitva lesznek vasárnap. Az összeállítást a Mindenár.hu a boltláncok honlapjain elérhető információk, olvasói visszajelzések és saját tapasztalatai alapján készítette, az adatok pedig tájékoztató jellegűek.) Ha tetszett a cikk, akkor kövessen minket a Facebookon is! Kilóg a sorból a Penny dinnyéje Tojás a konyhában? Ezt kell tenned! - Mindenár.hu-iránytű Melyik tej üres? - Mindenár-iránytű a tejvásárláshoz Mit tudnak a cukorpótlók? És mit nem? - Mindenár-iránytű Hol lesznek az új magyar boltlánc egységei? Nyers tejet inna? Tartsa be ezeket a szabályokat! Kapcsolódó cikkek:
Új zöldséget csináltak - összeházasodott az uborka és a dinnyeÚjabb Lidl érkezik, a CBA helyére Egészséges, finom és exkluzív - Ráadásul a tavasz hírnöke, külföldön szeretik, mi viszont nem nagyon esszük! Miért? Elég meredek hír az élelmiszerekről Mire figyeljünk, ha fagyizunk? - A tornyos fagylalt problémás lehet |
Együttműködő partnereink: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Hogyan működik az oldal? | ![]() |
Heti elemzés | ![]() |
Kapcsolat | ![]() |
Mindenár blog | ![]() |
Hírlevél-feliratkozás |
Minden jog fenntartva. All rights reserved. Copyright©2013. Mindenár.hu |